یک نماینده پارلمان بریتانیا در پی تماشای ویدیوی پورن در صحن مجلس استعفا کرد

۱۴۰۱/۲/۱۰

یک نماینده پارلمان بریتانیا از حزب حاکم (محافظه‌کار) در پی اعتراف به تماشای ویدیوی پورن در صحن مجلس،‌ از نمایندگی کناره‌گیری کرد.

نیل پریش، نماینده متحد نخست‌وزیر بوریس جانسن، پذیرفت که دو بار در داخل مجلس بر روی موبایلش ویدیوی پورن تماشا کرده اما از این کار خود پشیمان است.

حزب محافظه‌کار بریتانیا روز جمعه عضویت نیل پریش را تعلیق کرد. این تصمیم زمانی اعلام شد که آقای پریش به کمشنر استندرد‌های مجلس گزارش می‌داد.

این نماینده گفته بود که تا زمان تکمیل شدن تحقیقات به کارش به عنوان عضو مجلس عوام بریتانیا ادامه خواهد داد.

این قانون‌گذار انگلیسی گفته است که برای نخستین بار زمانی که در یک وب‌سایت به دنبال تراکتور بود، به‌گونه تصادفی ویدیوی پورن دید و برای مدتی تماشای آن ادامه دارد. نیل پریش پذیرفته است که نباید چنین می‌کرد.

او گفته است که بزرگترین جرمش این است که برای بار دوم و این بار به عمد در صحن پارلمان و در حالی که منتظر رای دادن در مجلس بود،‌ ویدیوی پورن تماشا کرد.

نیل پریش که حالا پیشمان است و دوست نداشت دیگران او را در حال تماشای پورن ببینند.

این نماینده لحظه تماشای پورن را دیوانگی توصیف کرده و گفته است که این کارش در پایان فقط به حوزه انتخابی و خانواده‌اش صدمه وارد کرده است.

همسر این عضو مستعفی مجلس بریتانیا پیش از استعفای او به روزنامه تایمز گفته بود از اینکه شوهرش در گذشته چنین کار مشابهی انجام باشد آگاه نیست. خانم پریش در این مصاحبه شوهرش را مردی دوست‌داشتنی توصیف کرده است.

اما نیل پریش گفته است که از کارش دفاع نمی کند و این جنجال برایش شرم‌آور است.

خبرها
خبرها
خبرها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید