کریستیانو رونالدو، ستاره درخشان فوتبال جهان توسط سرجیو و خورخه رامالهیرو برادران دوقلویی که زمانی برای ناتو در افغانستان ‌جنگیده‌اند، محافظت می‌شود. به نوشته مجله پرتگالی «فلش»، این برادران که در مناطق مختلف افغانستان برای ناتو جنگیده‌اند، به خواست خود رونالدو استخدام شده‌اند.

۱۴۰۰/۹/۳

۱۴۰۰/۹/۵

فرخنده محتاج، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال زنان افغانستان، با خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا در مقر این باشگاه دیدار کرد. خوان لاپورتا به او پیراهن شماره ۱۰ باشگاه بارسلونا را که نام محتاج روی آن نوشته شده، هدیه داد.

۱۴۰۰/۹/۵

باشگاه آث‌میلان ایتالیا، در روز محو خشونت علیه زنان، به ده زن افغان کمک کرد تا به صورت مصئون از این کشور خارج شوند. روز پنجشنبه، ۴ قوس نهادی زیر نام «پانگه/ Fondazione Pangea Onlus»، ده زن افغان را که تحت تهدید شدید قرار داشتند، از این کشور بیرون و به ایتالیا منتقل کرد.

۱۴۰۰/۹/۴

سرپرست جدید فدراسیون کریکت افغانستان در دیدار با مدیران ارشد این اداره گفت بازی تیم ملی کریکت زنان به طور عادی ادامه خواهد داشت. میرویس اشرف گفته است فعالیت کریکت زنان یکی از الزامات اصلی شورای جهانی کریکت است و فدراسیون این تعهد را حفظ می‌کند.

۱۴۰۰/۷/۳۰

تیم ملی کریکت افغانستان در اولین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی بیست آوره، روز دوشنبه ۳ عقرب به مصاف تیم اسکاتلند می‌رود. این مسابقه در شارجه، امارات متحده عربی برگزار خواهد شد. به گزارش رویترز، دومین حریف افغانستان، پاکستان است.این دو تیم روز جمعه ۷ عقرب رقابت خواهند کرد.

بایگانی

پربیننده‌ترین‌ها