جمهوری اسلامی به دلیل حذف نماد حکومتی از پرچم ملی ایران رسماً شکایتی را از فدراسیون فوتبال امریکا به فیفا ارائه داد. پیش از این توییتر تیم ملی امریکا برای مدت کوتاهی تصویر پرچم ایران را بدون نماد حکومتی جمهوری اسلامی منتشر کرده بود‌.

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

پولیس در بروکسل، پایتخت بلجیم ۱۲ نفر را بازداشت و ۱ نفر را به اتهام اغتشاش دستگیر کرد. شماری از مردم پس از باخت بلجیم در مقابل مراکش در مسابقه روز یکشنبه جام جهانی فوتبال، در مناطق مختلف بروکسل به جاده‌ها ریختند و یک موتر و چندین موترسیکل را به آتش کشیدند.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

بازی دوم میان افغانستان و سریلانکا به علت بارندگی شدید ناتمام به پایان رسید. تمام بازیکن‌های افغانستان در ۴۸.۲ اوور از دور خارج شدند و تیم افغانستان موفق شد ۲۲۸ دوش ثبت کند. سریلانکا در ۲.۴ اوور توانست ۱۰ دوش انجام دهد اما نهایتاً باران مانع ادامه مسابقه شد.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

تیم فوتبال مراکش با نمایشی چشمگیر موفق به شکست حریف نامدارش بلجیم شد. در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی، مراکش و بلجیم از گروه F به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده آفریقا با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیم پرستاره و مدعی بلجیم گذشت تا مسیر صعود به دور حذفی را هموار کند.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

کاستاریکا پس از شکست سنگین ۷ بر صفر در بازی اول مقابل اسپانیا، روز یکشنبه پیروزی شیرینی را در برابر جاپان رقم زد. در این مسابقه دو تیم در نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند اما در نیمه دوم کاستاریکا دروازه جاپان را باز کرد و پیروز این بازی شد.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

رئیس اجرایی کریکت بورد افغانستان می‌گوید طبق توافقی که با امارات متحده عربی شد، تیم ملی کریکت از امارات متحده عربی به عنوان پایگاهی برای تمرین و بازی‌های خانگی خود استفاده خواهد کرد. نصیب خان زدران گفت که افغانستان هر سال سه مسابقه ۲۰ آوره با تیم ملی امارات هم برگزار خواهد کرد.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

لیونل مسی، فوق ستاره ارجنتاین با زدن یک گول به مکزیکو در دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی قطر، به رکورد هشت گول رونالدو و مارادونا در جام جهانی رسید. مسی اکنون برای دریافت لقب بهترین گولزن تاریخ تیم ملی فوتبال ارجنتاین، دو گول با گابریل باتیستوتا فاصله دارد.

شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

تیم فوتبال ارجنتاین در دیداری حساس با درخشش فوق ستاره اش، لیونل مسی، تیم مکزیکو را شکست داد. در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی قطر، تیم‌های فوتبال ارجنتاین و مکزیکو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر آلبی سلسته (لقب تیم ملی ارجنتاین) به پایان رسید.

شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲، تیم فوتبال فرانسه به مصاف دنمارک رفت و با برتری ۲ بر ۱ در مقابل دنمارک، صعودش را به دور بعدی رقابت‌ها مسجل کرد. پس از تساوی بدون گول دو تیم در نیمه نخست، در نمیه دوم، این رقابت با نتیجه دو بر یک به نفع فرانسه به پایان رسید.

شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲، تیم فوتبال پولند در گروپ C موفق به شکست عربستان شد. پولند با گول دقیقه ۳۹ پیوتر زیلنسکی و البته فرصت سوزی عربستان از روی نقطه پنالتی توسط سالم الدوساری در نیمه اول پیروز به رختکن رفت.

بایگانی

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید

جام جهانی ۲۰۲۲
خبرها
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو