دیلی میل: جو بایدن در سالگرد سقوط کابل به دست طالبان، از دوچرخه‌سواری در ساحل لذت می‌برد

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

روزنامه دیلی میل گزارش داده است که صبح یکشنبه همزمان با یک ساله‌گی سقوط کابل به دست طالبان، جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده امریکا و جیل بایدن، همسرش در طول تعطیلات خود در جزیره کیاوا، کارولینای جنوبی برای دوچرخه‌سواری به بیرون رفتند.

رئیس جمهور بایدن صبح یکشنبه یک پیراهن آبی و شورت خاکی بر تن کرد و کلاهی بر سر گذاشت. در حالی که جیل یک دامن ورزشی مشکی و کفش تنیس بنفش پوشید و به هواخوری رفتند. همچنین هانتر بایدن، دختر رئیس‌جمهور امریکا نیز صبح روز یکشنبه به آنها پیوست.

بایدن با مردمی که در ساحل نشسته بودند، سلفی گرفت و به خبرنگاران گفت که از تعطیلات خود در کاخ سفید به گونه "بسیار عالی" لذت می‌برد، اما درباره هیچ‌یک از اخبار روز اظهار نظر نمی‌کند.

رئیس‌جمهور بایدن در حال دوچرخه‌سواری در ساحلی در جزیره کیاوا، کارولینای جنوبی دیده شد.
در همین حال، اشرف غنی، رئیس‌جمهور پیشین افغانستان، یک سال پس از سقوط این کشور به دست طالبان، در برنامه یکشنبه سی‌ان‌ان در گفتگو با فرید زکریا مدعی شد که بعد از فرمان جو بایدن مبنی بر خروج کامل نیروهای امریکایی از کابل، حمایت جامعه جهانی از دولت وی از قطع شد.

او همچنین از تصمیم خود برای فرار از افغانستان دفاع کرد و ادعا کرد که فرصتی برای اتخاد موضع مانند ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین برای او باقی نمانده بود زیرا زلنسکی با حمایت جامعه جهانی توانست در برابر روسیه مقاومت کند.

او گفت: "کل ناتو، ایالات متحده، استرالیا و سایر کشورها از اوکراین حمایت کردند. در حالی که دولت افغانستان در برابر طالبان تنها رها شده بود.

تازه‌ترین خبرها

جهان‌نما
پیراپزشکان تازه کار
خبرهای ساعت ۱۰ شب

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید