تیم فوتبال ارجنتاین در دیداری حساس با درخشش فوق ستاره اش، لیونل مسی، تیم مکزیکو را شکست داد.
در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی قطر، تیم‌های فوتبال ارجنتاین و مکزیکو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر آلبی سلسته (لقب تیم ملی ارجنتاین) به پایان رسید.

پس از تساوی بدون گل دو تیم در نیمه نخست، ارجنتاین سرانجام با شوت دیدنی و دقیق مسی از پشت محوطه جریمه در دقیقه ۶۴، قفل دروازه حریف را شکست و حساب کار را یک بر صفر کرد.
مسی با این گول ضمن رسیدن به رکورد هشت گول رونالدو در جام جهانی، با مارادونای فقید در تیم ملی ارجنتاین نیز برابری کرد و حالا دو گول با گابریل باتیستوتا، برای لقب بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال ارجنتاین فاصله دارد.
در حالی که انتظار می‌رفت مکزیکو به بازی برگردد و گول مساوی را بزند، اما یک بار دیگر ارجنتاین بود که اینبار با پاس گول مسی و شوت دیدنی فرناندز در دقیقه ۸۷ به گول رسید تا حساب کار ۲ بر ۰ شد.
ارجنتاین با این پیروزی پس از شکست تلخ در اولین بازی برابر عربستان، نخستین ۳ امتیازش را به دست آورد و برای صعود به مرحله بعدی امیدوار ماند.

به این ترتیب در جدول رده بندی گروه C، پولند با ۴ امتیاز صدرنشین گروه شد، ارجنتاین و عربستان با ۳ امتیاز تیم‌های دوم و سوم هستند، مکزیکو نیز با ۱ امتیاز تیم آخر است.
با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های این گروه، تکلیف دو تیم صعود کننده به مرحله بعد از گروپ C به روز پایانی دور گروهی رسید، جایی که ارجنتاین باید در دیداری حساس با پولند جدال کند و مکزیکو نیز با عربستان روبه رو شود.

خبرهای ورزشی
خبرها
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید