جدال پر گل و تماشایی تیم‌های کامرون و صربستان روز دوشنبه بدون برنده به پایان رسید.

در آخرین روز دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم‌های فوتبال کامرون و صربستان از گروه G در ورزشگاه الجنوب به مصاف هم رفتند. این دیدار نفس‌گیر با‌ تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

در این مسابقه ابتدا تیم کامرون برخلاف روند بازی و‌ در حالی که صربستان مالکیت توپ را با اختلاف در اختیار داشت، با گل دقیقه ۲۹ کاستلتو از حریفش پیشی گرفت.

بعد از این گل، صربستان بازگشتی فوق العاده به بازی داشت و‌ موفق شد‌‌ در فاصله دو دقیقه در وقت‌های اضافی نیمه اول‌‌ با گل‌های پاولوویچ و میلینکوویچ‌‌ساویچ بازی باخته را به بردی شیرین در نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۱ تبدیل کند.

با شروع نیمه دوم باز هم صربستان بود که به گل رسید. روی یک لحظه غفلت مدافعین کامرون در دقیقه ۵۳ نوبت به میتروویچ رسید تا بازی را ۳ بر ۱ کند تا اختلاف به دو گل افزایش پیدا کند.

اما این گل آرامش قبل از طوفان بود، زیرا اینبار نوبت به بازگشت هیجان انگیز کامرون رسید.

شیرهای رام‌نشدنی آفریقا پس از گل سوم‌ صرب‌ها، در فاصله سه دقیقه با بازگشتی هیجان انگیز بازی را به تساوی کشاندند. ابتدا ابوبکر در دقیقه ۷۳ و پس از اعلام VAR و‌ سپس روی یک حمله برق آسا‌ توسط چوپو‌ موتینگ کامرون دو گل خورده اش را جبران کرد و بازی را به تساوی کشاند.

پی از تساوی نیز حملات دو تیم‌ دیگر‌‌ حاصلی نداشت و جدال پایاپای و‌ پرگل نمایندگان آفریقا با تقسیم امتیازات به پایان رسید.

در دیگر بازی این گروه، امشب برازیل مدعی به مصاف سوئیس خواهد رفت.

خبرهای ورزشی
خبرها
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید