مسی و یارانش از رژه درخیابان‌های بوینس آیرس صرف نظر کردند

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۲۹

تیم فوتبال ارجنتاین به علت ازدحام شدید، رژه تجلیل از پیروزی خود را در خیابان‌های پایتخت ناتمام گذاشت.موتر بس حامل بازیکنان پس از ۴ ساعت حرکت حلزون‌وار در جاده‌ها از ادامه راه صرف نظر کرد.

بازیکنان با چرخبال از میان جمعیت مشتاق بیرون شدند و برفراز شهر پرواز کردند.

هواداران ارجنتاینی تمام را‌ه‌های منتهی به مقر اتحادیه فوتبال، بزرگراه‌ها و پل‌های هوایی را تسخیر کرده بودند و منتظر بودند تا برای مسی و هم‌تیمی‌هایش دست تکان دهند.

گابریلا سروتی، سخنگوی رئیس‌جمهور ارجنتاین، در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «قهرمانان جهان تمام مسیر را با چرخبال طی می‌کنند، زیرا ادامه سفر زمینی به علت انفجار مردم شاد ناممکن بود.»

برخی از هواداران فوتبال از این تصمیم ناخوشنود بودند و شکایت داشتند که نمی‌توانند تیم فوتبال کشورشان را ببینند. دیگو بناویدز ۲۵ ساله که از صبح زود منتظر دیدن تیم کشورش بود گفت: «ما عصبانی هستیم زیرا دولت این استقبال را درست سازماندهی نکرده است تا همه ما بتوانیم جشن بگیریم. آن‌ها جام جهانی را از ما دزدیدند.»

با این حال کسانی نیز بودند که از محض حضورشان در جاده‌ها و فضای مملو از شادی راضی بودند. نیکلاس لوپز ۳۳ ساله که با دختر ۷ ساله خود در مرکز شهر بوینس آیرس آمده بود گفت: «من ناامید نیستم. ما در جشن شرکت کردیم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.