پرستاران در دو شفاخانه نیویارک در اعتراض به وضعیت دشوار کاری اعتصاب کردند

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

۷ هزار پرستار در دو شفاخانه بزرگ نیویارک روز دوشنبه در اعتراض به وضعیت کاری و کمبود نیرو اعتصاب کردند.

اتحادیه پرستاران ایالت نیویارک گفت که کمبود نیرو باعث شده تا پرستاران در شفاخانه‌های نیویورک دو برابر معمول در شیفت‌های طولانی به بیماران رسیدگی کنند.

این پرستاران گفتند که با آغاز کووید۱۹ و هجوم گسترده بیماران کرونایی به شفاخانه‌ها، کادر درمان در اثر کار مفرط، دچار خستگی و دلزدگی از شغل خود شده است. یکی از پرستاران معترض گفت که به کرات در شیفت‌های ۱۲ الی ۱۴ ساعتی کار کرده است.

طبق یک نظرسنجی، در سال ۲۰۲۲ حدود دو سوم پرستاران در امریکا گفتند که در نظر دارند تا حرفه شان را در دو سال آینده ترک کنند.

میشل گونزالز، یکی از این پرستاران به الجزیره گفت: «ما بیشتر از این تحمل نمی‌توانیم. ما سخت تلاش کردیم تا شفاخانه‌ها تغییراتی بیاورد. دیگر این کار را نمی‌کنیم و احساس می‌کنیم که گزینه دیگری نداشتیم.»

دو شفاخانه مونتی‌فیوری و مونت سینای، که پرستاران آن دست به اعتصاب زده‌اند گفتند که اقداماتی را روی دست گرفته‌اند تا اختلالات به حداقل برسد.

مونتی‌فیوری اعلام کرد که با استخدام ۱۷۰ پرستار دیگر موافقت کرده است. مونت سینای نیز گفت که با وجود کمبود جهانی کادر بهداشتی، تلاش می‌کند تا پرستاران بیشتری را استخدام کند.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
دیدگاه
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید