یک زن برای مرگ ساختگی، هم‌شکل خودش را در اینستاگرام پیدا کرد و کشت

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

سارنوالان ایالت بایرن در آلمان می‌گویند که یک زن ۲۳ ساله در آلمان دنبال شبیه خودش بود تا او را بکشد و مرگ خود را جعل کند.

این زن در اواخر ماه اسد موفق به این کار شد. او یک وبلاگ‌نویس الجزایری ۲۳ ساله را که به صورت شگفت‌انگیزی هم‌شکلش بود، از طریق اینستاگرام پیدا کرد.

روز ۲۵ ماه اسد وقتی جسدی در یک مرسدس بنز پارک‌شده در اینگولشتات، در جنوب آلمان پیدا شد، مقتول به اسم شارابان، آرایشگر ۲۳ ساله اهل مونیخ با ریشه عراقی شناسایی شد. حتا اعضای خانواده شارابان او را با همین مشخصات شناسایی کردند.

طبق گزارش گاردین، گزارش کالبدشکافی روز بعد سوالاتی را در مورد هویت مقتول ایجاد کرد. نهایتاً، طب عدلی او را خدیجه، وبلاگ‌نویس الجزایری تشخیص داد.

پس از این کشف، پولیس آلمان توانست شارابان و یک جوان اهل کوزوو به اسم شاکر را به جرم قتل خدیجه دستگیر کند.

ورونیکا گریزر، از دفتر دادستانی اینگولشتات روز دوشنبه گفت: «بررسی‌ها ما را به این نتیجه رساند که متهم می‌خواست به دلیل اختلافات خانوادگی مخفی شود و به همین دلیل مرگ خودش را جعل کرد.»

بر اساس گزارش پولیس، شارابان به زنان هم‌شکل دیگر نیز پیشنهاد ملاقات داده بود اما آن‌ها نپذیرفتند. اما، خدیجه با او ملاقات کرد و سپس توسط شارابان و شاکر به قتل رسید. آن‌ها خدیجه را در صندوق عقب مرسدس بنز گذاشتند و در یک منطقه مسکونی رها کردند.

خبرها
جهان‌نما
بحث روز

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید