پولیس متروپولیتن لندن: به حمایت از ایران اینترنشنال ادامه خواهیم داد

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۹

پولیس متروپولیتن لندن با اشاره به تهدید‌های امنیتی علیه ایران اینترنشنال، در بیانیه‌ای اعلام کرد به حمایت خود از این شبکه و پاسخ به تهدید‌های بالقوه ادامه می‌دهد.پولیس در این بیانیه از ایران اینترنشنال برای «‌درک مداوم» شرایط و جابجایی دفتر خود به دلیل توصیه پولیس تشکر کرده است.

ایران‌ اینترنشنال برای حفظ امنیت روزنامه‌نگاران و همکاران خود، پخش برنامه‌های این شبکه را از شامگاه جمعه از لندن متوقف و همه بولتن‌های خبری ۲۴ ساعته خود را به واشنگتن‌ منتقل کرد.

عصر روز شنبه، پولیس متروپولیتن لندن بیانیه‌ای در ارتباط با تهدید‌های امنیتی علیه ایران‌اینترنشنال منتشر کرد.

در بخشی از بیانیه آمده است: «حجم کار کلی ما در تحقیق درباره تهدیدهای کشورهای خارجی در دو سال گذشته چهار برابر شده است. هرگونه تلاش برای ارعاب، آزار و اذیت یا آسیب رساندن به شهروندان بریتانیایی یا کسانی که برای زندگی در بریتانیا آمده‌اند کاملا غیرقابل قبول است.»

پولیس متروپولیتن لندن در ادامه افزوده است: «ما مصمم هستیم با دولت و شرکایمان همکاری کنیم تا اطمینان یابیم که بریتانیا محیطی امن برای رسانه‌ها و این شرکت (‌ایران‌اینترنشنال) است.»

ایران اینترنشنال گفته است که با وجود توقف موقت فعالیت دفتر لندن، پخش تلویزیون ایران‌ اینترنشنال از دفتر این شبکه در واشنگتن‌ به طور ۲۴ ساعته ادامه خواهد داشت.

شبکه خبری ایران‌ اینترنشنال تاکید کرده است که بر ماموریت خود برای خبررسانی منصفانه، دقیق و متوازن از تحولات ایران و سراسر جهان استوار می‌ماند و بار دیگر تاکید می کند که این نوع تهدیدات، تاثیری بر کار حرفه‌ای خبررسانی این شبکه نخواهد داشت.
خبرها
دیدگاه
خبرها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید