رئال مادرید پس از برد آسان لیورپول، به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

رئال مادرید با تنها گل کریم بنزما در نیمه دوم بازی، لیورپول را پشت سر گذاشت و به یک چهارم نهایی رفت.

رئال مادرید به راحتی بر حریف انگلیسی خود غلبه کرد و یک گام دیگر به رویای خود برای بالا بردن جام قهرمانی این مسابقات برای پانزدهمین بار نزدیک شد.

لیورپول که در بازی نهایی لیگ قهرمانان سال پیش نیز مغلوب رئال مادرید شده بود، یک بازی بی‌روح به نمایش گذاشت و در بخش عمده مسابقه نتوانست که دروازه رئال را تهدید کند.

رئالی ها نیز چندین فرصت را از دست دادند و امیدوارند بودند که در ضد‌حملات وینیسیوس گل‌های بیشتری را به ثمر نشانند، اما تا اواخر نیمه دوم چانس با آن‌ها یار نبود. این بنزما بود که در دقیقه ۷۹ با پاس وینیسیوس، دروازه لیورپول را باز کرد.

لیورپول پس از باخت ۵ بر ۲ در بازی قبلی در برابر رئال مادرید، به سه گل برای حذف رئال نیاز داشت. یورگن کلوپ که از قبل شکست شاگردان انچلوتی را بعید دانسته بود، با انتخاب محمد صلاح، کودی گاکپو، دیگو ژوتا و داروین نونیز در خط حمله، امیدوار بود که با یک بازی تهاجمی به پیروزی برسد.
نونیز در دقیقه ششم فرصت خوبی برای گل زنی داشت. محمد صلاح پس از گرفتن توپ از نزد ادر میلیتائو آن را به این بازیکن اروگوئه‌ای فرستاد اما دورازه‌بان رئال به خوبی توانست که ضربه پایین نونیز را مهار کند.

کلکین - فصل پنجم
جهان‌نما
خبرها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید