بنگلادیش یک بازی پنج‌ روزه کریکت با افغانستان را لغو کرد

دوشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۱

بورد کریکت بنگلادیش یکی از مسابقات پنج‌روزه‌ کریکت با افغانستان را به علت تقسیم اوقات فشرده تیمش لغو کرد.

تیم افغانستان قرار است در ماه جون به بنگلادیش سفر کند و بنا به برنامه قبلی، در این سفر ۲ مسابقه پنج‌ روزه، ۳ مسابقه یک‌ روزه و ۳ مسابقه ۲۰‌اوره را با تیم میزبان انجام دهد.

جلال یونس، رئیس بورد کریکت بنگلادیش روز دوشنبه علت لغو یکی از بازی‌های پنج‌روزه را تقسیم‌اوقات فشرده تیم بنگلادیش اعلام کرد و گفت که تیم بنگلادیش قرار است برای مسابقات جام جهانی آمادگی بگیرد.

یونس گفت: «قرار بود دو بازی تست (پنج‌روزه) انجام دهیم اما یکی از آن‌ها را بدلیل برنامه بسیار فشرده کاهش دادیم. این بازی را زمان دیگری انجام خواهیم داد و در حال حاضر فقط یک مسابقه خواهیم داشت.»

بازی‌های پنج‌روزه برای تیم افغانستان مهم است زیرا تیم افغانستان در دنیای کریکت تازه‌وارد است و فقط در مسابقات کوتاه‌تر خوب درخشیده است. ورزشکاران افغانستان تجربه بازی‌های تست را ندارند و به همین دلیل تیم در میان تیم‌های درجه اول در ردیف پایین قرار دارد.

بازیکنان افغانستان باانرژی هستند و تحت فشار زمان خوب بازی می‌کنند. در بازی‌های پنج‌روزه اما بازیکنان عجله‌ای ندارند و تمام تمرکز بر مهارت و استقامت استوار است. میدانی که بازیکنان افغانستان به علت بی‌تجربگی تاهنوز نتوانسته‌اند موفقیت چندانی در آن بدست بیاورند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

گفت‌وگوی ویژه
خبرها
سپړنه
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.