شکایت‌ها از آنتونی، بازیکن منچستریونایتد به دلیل خشونت خانوادگی رو به افزایش است

جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۱۷

پرونده خشونت خانوادگی و جنجال آنتونی، بازیکن برازیلی منچستریونایتد هر روز ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد. گلوبو برازیل گزارش داده است که شکایت گابریلا کالاوین، شریک زندگی آنتونی، تنها پرونده او نیست؛ چرا که در ٢٢ می ٢٠٢٢، رایسا دی‌فریتش نیز از آنتونی به دلیل خشونت، شکایت کرده است.

علاوه بر شکایت گابریلا کالاوین، دو شکایت دیگر نیز علیه آنتونی وجود دارد. «رایسا دی‌فریتش» فرد دیگری است که ادعا می‌کند وقتی در سائوپاولوی برازیل به درخواست رابطه از سوی آنتونی، به او پاسخ منفی داده است، مورد خشونت قرار گرفته و راهی بیمارستان شده است.

گفته می‌شود که شبکه ریکورد نیز به زودی مصاحبه‌ای را از شاکی سوم آنتونی نشر می‌کند.

اولین شکایت از سوی گابریلا کاوالین، شریک زندگی آنتونی ثبت شد که او را متهم به خشونت خانوادگی می‌کرد. اتفاقی که در جنوری ٢٠٢٣ افتاده و طبق گزارش UOL، آنتونی با سر به کاوالین ضربه زده، او را زیر مشت و لگد قرار داده و موجب آسیب دیدگی اش شده است.

درگیری‌هایی که در زمان‌های متفاوت انجام شده و موجب بریدگی انگشت کاوالین شده است. کاوالین شکایت علیه آنتونی را در سائوپاولو برازیل و در جون ٢٠٢٣ ثبت کرده است. او هم‌چنین به پولیس شهر منچستر نیز از آنتونی شکایت کرده است.

گابریلا کاوالین با تصاویر و پیام‌ها مدعی است که آنتونی بارها در فاصله جون ٢٠٢٢ تا می ٢٠٢٣ به او حمله کرده و در یک مورد انگشت دست او به اندازه آسیب دیده که استخوان آن قابل دید بوده است.

کاوالین گفته است که در سال ٢٠٢٢ خشونت آنتونی باعث شده که او در هفته شانزدهم بارداری فرزند خود را از دست بدهد.

منچستریونایتد که مدت‌ها با پرونده میسون گرینوود رو به رو بود، حالا درگیر جنجال آنتونی شده است. این باشگاه چند روز پیش در یک بیانیه‌ای رسمی، اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید کرده و نوشت: «منچستریونایتد اتهامات مطرح شده علیه آنتونی را تایید کرده و اعلام می‌کند که پولیس در حال انجام تحقیقات است. باشگاه منتظر اطلاعات بیشتر است و در این مورد اظهار نظر دیگری نخواهد کرد. به عنوان یک باشگاه، با در نظر گرفتن تاثیر این اتهامات و گزارش‌های متعاقب آن بر قربانیان خشونت خانگی، این موضوع را جدی می‌گیریم.»

از سوی دیگر دیلی میل گزارش داده بود که در برازیل منچستریونایتد به پنهان کاری در باره اتهام‌ها علیه آنتونی متهم شده است. منچستریونایتد این اتهام را رد کرده و مدعی است که در شب حادثه، یک عضو ارشد باشگاه به نام «دنیله برتولی» را به محل اقامت گابریلا کالاوین فرستاده است.

تیم حقوقی شاکی ادعا دارند که برتولی سعی داشته مانع انتقال کالاوین به بیمارستان شود. در برازیل خواستار مشخص شدن نقش برتولی در این ماجرا هستند. وکلای کالاوین درخواست بررسی کمره‌های مداربسته هوتل محل اقامت قربانی در منچستر را ثبت کرده اند.

پولیس شهر منچستر نیز از چند روز پیش بررسی‌هایش را در این پرونده شروع کرده و تحقیقات آنان جریان دارد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

سپړنه
خبرها
سرانجام، قانون
گورباچف

رادیو

پادکست‌ها