مربی و بازیکن کوتاه نمی‌آیند؛ جیدون سانچو می‌خواهد از منچستریونایتد جدا شود

شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۲۵

پس از بروز مشکل بین اریک تن‌هاخ سرمربی و جیدون سانچو بازیکن منچستریونایتد که منجر به محرومیت سانچو از تمرینات یونایتد شد، حالا این بازیکن تصمیم گرفته است تا از مربی‌اش عذرخواهی نکند. او به دنبال جدایی از جمع شیاطین‌سرخ در نقل و انتقالات زمستانی است.

در منچستریونایتد هیچ کسی نمی‌خواهد غرورش را زیر پا بگذارد. تن‌هاخ سرمربی این تیم، جیدون سانچو را از تیم تا اطلاع بعدی کنار گذاشته است و سانچو هم نمی‌خواهد از او عذرخواهی کند و به تیم بازگردد.

گفته می‌شود این بازیکن از همین حالا به دنبال جدایی است. از باشگاه‌های دورتموند و ناتینگهام فارست به عنوان مقصدهای احتمالی این بازیکن ٢٣ ساله یاد می‌شود.

تن‌هاخ گفته بود که سانچو از نظر بدنی کاملا آماده نیست؛ اما سانچو صحبت‌های مربی هالندی‌اش را دروغ دانسته بود. هر چند او این نوشته را از توئیترش پاک کرد؛ ولی حاضر به عذرخواهی نشد تا به پایان دوران حضورش در یونایتد برسد.

سانچو در سال ٢٠٢١، از دورتموند به منچستریونایتد پیوست و با این باشگاه تا سال ٢٠٢٦ قرارداد دارد. از آن زمان تا حالا این بازیکن در ٨٢ بازی برای سرخ پوشان به میدان رفته که حاصل آن دوازده گل و شش پاس گل بوده است.

او در آخرین فصلی که برای دورتموند بازی کرد، در ٣٨ بازی، شانزده گل و ٢٠ پاس گل ثبت کرده بود.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
بحث روز
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها