تاتنهام ٢-١ لیورپول؛ سرخ‌پوشان آنفیلد در جذاب‌ترین بازی هفته، ٩ نفره مغلوب تاتنهام شدند

شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

جذاب‌ترین مسابقه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال انگلستان امشب بین تیم‌های لیورپول و تاتنهام برگزار شد. در دیداری که سایمون هوپر، داور مسابقه دو کارت سرخ به لیورپولی‌ها و هشت کارت زرد به بازیکنان نشان داد، تاتنهام در آخرین ثانیه‌های بازی و با گل به خودی ماتیپ مدافع لیورپول پیروز شد.

این دو تیم تا پیش از این دیدار در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر نباخته بودند. ابتدا داور مسابقه کرتیس جونز، بازیکن لیورپول را به خاطر خطای شدید در دقیقه ٢٦ نیمه اول از بازی اخراج کرد و لیورپول ده نفره شد.

ده دقیقه بعد، تاتنهام توسط سون هیونگ مین به گل رسید و از حریفش پیش افتاد؛ سپس لیورپول توسط گل کودی خاکپو (٤+٤٥) بازی را مساوی کرد.

لیورپول ده نفره در نیمه دوم به مقاومت ادامه داد و حتا می‌توانست روی ضد حمله‌ها دروازه تاتنهام را باز کند. داور مسابقه در دقیقه ٦٩ دیگو ژوتا، دیگر بازیکن لیورپول را نیز اخراج کرد. ژوتا دو کارته شد و از بازی بیرون رفت.

لیورپول ٩ نفره نیز مقاومت می‌کرد تا این که در آخرین لحظه‌های بازی و با فشار زیاد بازیکنان تاتنهام روی دروازه سرخ‌پوشان، ژوئل ماتیپ مدافع لیورپول در دقیقه ٦+٩٠ دروازه خودی را باز کرد تا تاتنهام در این دیدار دو بر یک به پیروزی برسد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
شبکه‌ حزب‌الله: بخش اول: کاساندرا یا پیش‌گویی آشوب
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها