انتشار تصویر بازیگر پورن منتقد اسرائیل در کاخ گلستان تهران خبرساز شد

جمعه ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

کاربران شبکه‌های اجتماعی تصویری از یک استوری اینستاگرامی وتنی رایت، بازیگر پورن امریکایی را منتشر کرده‌اند که او را در کاخ گلستان در تهران نشان می‌دهد.

انتشار این تصویر واکنش گسترده فعالان مدنی و سیاسی ایران را برانگیخته است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی این رویداد را به مواضع سیاسی این بازیگر ربط داده و نوشته‌اند او «پاداش نقد اسرائيل را می‌گیرد.»

مسیح علی‌نژاد، فعال شناخته شده ایرانی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «جمهوری اسلامی به هر چیزی چنگ می‌زند تا خودش را حفظ کند.»

به گفته خانم علی‌نژاد «وقتی که پای منافع و مصالح جمهوری اسلامی وسط باشد، هنرپیشه‌های فیلم‌های پورن امریکایی هم خودی و دوست آیت‌الله‌ها و سپاهیان حساب می‌شوند.»

هنوز جزئیات زیادی درباره سفر پورن استار امریکایی به ایران معلوم نیست ولی رسانه‌ها گزارش داده‌اند که ویتنی رایت اخیرا عکسی را در ایستاگرام استوری کرده که او را در کاخ گلستان تهران نشان می‌دهد.

در تصاویری که در صفحه اینستاگرامی وتنی رایت منتشر شده دیده می‌شود که او پیش از این به مصر نیز سفر کرده است.

این اتفاق از آنجایی در رسانه‌های ایرانی خبرساز شده که جمهوری اسلامی قوانین سخت‌گیرانه‌ای را در مورد رعایت حجاب در برابر زنان ایرانی به اجرا می‌گذارد.

براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران زنان که بدون حجاب مورد نظر رژیم ایران در انظار عمومی ظاهر شوند، مجازات حبس را به دنبال خواهد داشت.

در سال‌های گذشته ویدیوهایی در رسانه‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد پولیس گشت ارشاد ایران در برابر زنانی که پوشش مورد نظر این پولیس مذهبی را رعایت نکرده از رفتار خشونت‌آمیزی کار گرفته‌اند.

رفتاری که در مواردی منجر به قتل دختران جوان در ایران شده است.

از جمله مهسا امینی، جوان ۲۱ ساله ایرانی که در پی دستگیری از سوی گشت ارشاد در تهران در سال ۱۴۰۱ جان خود را از دست داد.

همین‌گونه آرمیتا گراوند، نوجوان ایرانی که در میزان ۱۴۰۱ به طور مشکوکی در متروی تهران بیهوش شد و سپس جان خود را در شفاخانه از دست داد.

رسانه‌های مختلف گزارش دادند که یکی از زنان حجاب‌بان با او بر سر حجاب اجباری با این نوجوان وارد مشاجره شد و با مقاومت آرمیتا، حجاب‌بان آرمیتا را هل داد و او با برخورد سرش به ستون فلزی، زمین‌خورد و بیهوش شد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی

رادیو

پادکست‌ها