شب داغ فوتبال اروپا؛ امشب سه بازی بزرگ و جذاب در فوتبال باشگاهی اروپا برگزار می‌شود

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵

امشب برای فوتبال‌دوستان شب جذابی است. شبی که چند بازی مهم فوتبال در آن برگزار شود، کم اتفاق می‌افتد؛ اما امشب شب هیجان انگیزی است. امشب در لالیگا رئال مادرید در دربی مادرید با اتلتیکو بازی می‌کند، آرسنال با لیورپول در لیگ برتر و اینترمیلان با یوونتوس در سری‌آ رقابت می‌کنند.

بازی‌های امشب با دیدار مهم و جذاب آرسنال و لیورپول در ورزشگاه امارات لندن آغاز می‌شود. لیورپول برای تثبیت صدرنشینی‌اش باید در این دیدار پیروز شود و آرسنال که پنج امتیاز با شاگردان یورگن کلوپ فاصله دارد، باید در این بازی مسابقه پیروز شود.

این بازی اوج نمایش تیم‌های قدرت‌مند و مدعی قهرمانی در لیگ برتر است که پیروزی در آن اهمیت زیادی دارد. دیداری که ساعت ٩:٠٠ شب به وقت کابل برگزار می‌شود.

رقابت گرم و مهم دیگر در ایتالیا برگزار می‌شود که تا اندازه زیادی سرنوشت اسکودتو را مشخص خواهد کرد. بازی که بین تیم‌های اینترمیلان و یوونتوس برگزار می‌شود.

اگر اینتر صدرنشین در این دیدار پیروز شود، خیالش در ادامه مسیر راحت‌تر خواهد بود و اگر یوونتوس بازی را ببرد، تنور رقابت را بیش از هر زمان دیگر گرم خواهد کرد.

این مسابقه در ورزشگاه جوزپه مه آتزای میلان، ساعت ١٢:١٥ شب به وقت کابل برگزار می‌شود.

در یکی دیگر از مهم‌ترین دیدارهای امشب تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید ساعت ١٢:٣٠ به وقت کابل در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به دیدار یکدیگر می‌روند. پس از مسابقات سوپر کاپ و کوپا دل‌ری، این بار دو تیم در لالیگا با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رئال مادرید در صورتی که امشب پیروز شود، با توجه به توقف ژیرونا، می‌تواند خیال خود را از بابت صدرنشینی در لالیگا راحت کند. از آنطرف، شاگردان سیمئونه نیز دوست ندارند در دربی بازنده باشند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خانه به دوشان
جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.