پولیس متروپول لندن تصاویری جدید از عبدالشکور ایزدی، مظنون حمله کیمیایی پخش کرد

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

یک هفته پس حمله کیمیایی عبدالشکور ایزدی به یک مادر و دخترانش، پولیس لندن تصاویری جدید این مظنون را پخش کرد و گفت تلاش برای یافتن او ادامه دارد.

جان ساول، فرمانده ارشد تحقیق پرونده این پناهجوی افغان گفت افرادی برای مخفی نگهداشتن او کمک می‌کنند.

براساس اطلاعاتی که تازه پخش شده، این مظنون ساعت ٢١:٤٧ روز چهارشنبه، ٣١ جنوری، در امتداد مسیر آلهالوز لین، نزدیکی پل لندن دیده شده است.

تصاویر پخش شده نشان می‌دهد که مظنون آخرین بار ساعت ٢٢:٠٤ از ساختمان یونلیور عبور کرده و به سوی خیابان امبانکمنت حرکت کرده است.

رسانه دیلی میل به نقل از زنی که مدعی است این پناهجو در سال ٢٠١٧ به او تجاوز کرده، گزارش داد که عبدالشکور ایزدی برای زنان «خطرناک» است.

جان ساول، فرمانده ارشد تحقیق این پرونده گفت که پولیس یک تن را به اتهام همکاری با این مظنون بازداشت و پس از تحقیقات با قرار وثیقه آزاد کرده‌ است.

این فرمانده پولیس متروپول لندن گفت که جزئیات مظنون به تمام نیروهای پولیس بریتانیا مخابره شده و پرونده پیگرد او را یک تیم بیش از ١٠٠ نفری متشکل از کارآگاهان مجرب و افسران محلی پیش می‌برد.

عبدالشکور ایزدی مظنون است که روز چهارشنبه به یک زن ۳۱ ساله و دو دختر سه ساله و هشت ساله‌اش با نوعی ماده «قلیایی» یا «خورنده» در منطقه کلپم در جنوب لندن حمله کرد.

پولیس لندن اخیرا اعلام کرد برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری این مظنون شود تا ۲۰ هزار پوند جایزه تعیین کرده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.