کریستیانو رونالدو به دلیل حرکت غیر ورزشی، دو جلسه از همراهی تیمش محروم می‌شود

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

روزنامه الریاضیه عربستان سعودی خبر داده است که کریستیانو رونالدو بازیکن باشگاه النصر عربستان، به دلیل حرکت غیر ورزشی و زشت که در بازی شب گذشته مقابل هواداران تیم الشباب انجام داد، توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان دو جلسه از همراهی تیمش محروم خواهد شد.

در بازی شب گذشته تیم‌های النصر و الشباب عربستان، هواداران الشباب لیونل مسی را تشویق می‌کردند که این مساله موجب واکنش و حرکت غیر ورزشی کریستیانو رونالدو شد.

هواداران فوتبال در عربستان در تمام بازی‌های که مقابل النصر دارند، برای عصبی کردن رونالدو، مسی را تشویق می‌کنند که شب گذشته رونالدو عصبی شد و با دست حرکتی را انجام داد که مشابه آن را سال‌ها پیش در دیدار تیم‌های یوونتوس و اتلتیکو مادرید انجام داده بود.

هواداران فوتبال در عربستان معتقدند که رونالدو به دلیل بزرگی نامش، برای لیگ عربستان احترام قائل نیست. حالا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این کشور با انتقاد مواجه شده است. این چندمین واکنش رونالدو در مقابل تشویق مسی از سوی هواداران فوتبال در عربستان است. در دیدار تیم‌های النصر و الهلال نیز او بیرق آبی رنگ الهلال را داخل شورت ورزشی‌اش گذاشت و آن را به گوشه‌ای انداخت.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

زمانی که غول‌ها رو در رو می‌شوند: نظم نوین جهانی: چین و هند
جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.