رئیس قوه قضائیه و چند قاضی ارشد پاکستان تهدید شدند

چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

پولیس پاکستان اعلام کرد که قاضی‌های دیوان عالی و دادگاه‌های عالی لاهور و اسلام‌آباد به شمول قاضی فایز عیسی، رییس دیوان عالی این کشور پست‌های حاوی پودرهای مشکوک و نامه‌های تهدیدآمیز دریافت کردند.

جیونیوز پاکستان روز چهارشنبه، پانزدهم حمل، گزارش داد که مقام‌های امنیتی پاکستان در جلسه دادگاه پرونده عمران خان از این نامه‌های تهدیدآمیز پرده برداشتند.

مسئولان امنیتی در این جلسه در دادگاه عالی اسلام‌آباد تایید کردند که علاوه بر قاضی‌های دادگاه عالی اسلام‌آباد و لاهور، چهار قاضی دیوان عالی پاکستان از جمله فایز عیسی، رئیس دستگاه قضایی پاکستان هم روز سه‌شنبه، سیزدهم حمل، نامه‌های تهدیدآمیز با پودرهای مشکوک دریافت کردند.

مقام‌های پولیس گفتند که در مورد این پودر مشکوک به پودر سیاه زخم و نامه‌های تهدیدآمیز تحقیق می‌کنند.

تحقیقات اولیه پولیس نشان می‌دهد که این پست‌های تهدیدآمیز از یک دفتر پست عمومی از شهر راولپندی پاکستان به قاضی‌های ارشد دستگاه قضایی پاکستان ارسال شده است.

جیونیوز همچنین گزارش داد که این نامه‌های تهدیدآمیز و پودرهای مشکوک سیاه زخم دقیقا یک روز پس از آن به قاضی‌های ارشد پاکستان از طریق پست ارسال شده است که دادگاه عالی پاکستان روند رسیدگی به اتهام قاضی‌های دادگاه عالی اسلام‌آباد مبنی بر مداخله سازمان‌های استخباراتی پاکستان در امور قضایی را آغاز کرد.

مسئولان امنیتی گفته‌اند که خدمه یک قاضی ارشد به صورت اتفاقی نامه‌ها و پودرهای مشکوک را دست زد که در پی آن سوزش شدیدی در چشم‌ها و سوختگی در پوست اطراف لب‌هایش احساس کرد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
معدن طلا
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.