چهار ملی‌پوش خط خوردند؛ فهرست چهارده نفره و نهایی تیم ملی فوتسال افغانستان اعلام شد

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۸

کادر فنی تیم ملی فوتسال افغانستان یک روز مانده به شروع رقابت‌های جام آسیایی ٢٠٢٤ فوتسال آسیا در تایلند، فهرست چهارده نفره و نهایی بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان را اعلام کرد. در این فهرست، یک دروازبان و سه بازیکن دیگر از لیست بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان خط خوردند.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال افغانستان این بازیکنان برای افغانستان در جام آسیایی به میدان می‌روند:

دروازبان‌ها: محمد جواد صفری، علی‌رضا جعفری و علی احمد محسنی

مدافع: مهدی نوروزی

هافبک‌ها: علی جعفری، میثم فیضی، رضا حسین‌پور، مهران غلامی، امید قنبری، اکبر کاظمی و محمد مرادی

مهاجمان: فرزاد محمودی، حسین محمدی و سید مجتبی حسینی

این بازیکنان نیز نام شان از لیست خط خورده است:

دروازبان‌: علی اصغر رسولی

بازیکنان: بهمن گرگیج، حسن‌ حسنی، ناصر تیموری

برنامه بازی‌های افغانستان در جام آسیایی (مرحله گروهی):

پنج شنبه ٣٠ حمل، افغانستان – ایران (ساعت ١٢:٣٠ ظهر)

شنبه اول ثور، افغانستان – کویت (ساعت ١٢:٣٠ ظهر)

دوشنبه سوم ثور، افغانستان – بحرین (ساعت ٠٥:٣٠ عصر )

برنامه کامل مسابقات:

چهارشنبه ۲۹ حمل

ویتنام – میانمار، ساعت ۱۰:۳۰

اوزبیکستان – آسترالیا، ساعت ۱۲:۳۰

تایلند – چین، ساعت ۱۴:۳۰

عربستان – عراق، ساعت ۱۷:۳۰

پنجشنبه ۳۰ حمل

تاجیکستان – کوریای جنوبی، ساعت ۱۰:۳۰

ایران – افغانستان، ساعت ۱۲:۳۰

جاپان – قرغیزستان، ساعت ۱۴:۳۰

کویت – بحرین، ساعت ۱۷:۳۰

جمعه ۳۱ حمل

چین – ویتنام، ساعت ۱۰:۳۰

آسترالیا – عربستان سعودی، ساعت ۱۲:۳۰

میانمار – تایلند، ساعت ۱۴:۳۰

عراق – اوزبیکستان، ساعت ۱۷:۳۰

شنبه اول ثور

قرغیزستان – تاجیکستان، ساعت ۱۰:۳۰

افغانستان – کویت، ساعت ۱۲:۳۰

کوریای جنوبی – جاپان، ساعت ۱۴:۳۰

بحرین – ایران، ساعت ۱۷:۳۰

یکشنبه ۲ ثور

تایلند – ویتنام، ساعت ۱۴:۳۰

میانمار – چین، ساعت ۱۴:۳۰

عراق – آسترالیا، ساعت ۱۷:۳۰

اوزبیکستان – عربستان سعودی، ساعت ۱۷:۳۰

دوشنبه ۳ ثور

کوریای جنوبی – قرغیزستان، ساعت ۱۴:۳۰

جاپان – تاجیکستان، ساعت ۱۴:۳۰

ایران – کویت، ساعت ۱۷:۳۰

بحرین – افغانستان، ساعت ۱۷:۳۰

چهارشنبه ۵ ثور

بازی شماره ۲۷: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D، ساعت ۱۰:۳۰

بازی شماره ۲۸: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C، ساعت ۱۲:۳۰

بازی شماره ۲۵: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B، ساعت ۱۴:۳۰

بازی شماره ۲۶: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A، ساعت ۱۷:۳۰

جمعه ۷ ثور

نیمه‌نهایی

برنده بازی ۲۵ – برنده بازی ۲۷، ساعت ۱۴:۳۰

برنده بازی ۲۶ – برنده بازی ۲۸، ساعت ۱۷:۳۰

پلی‌آف

بازنده دیدار ۲۵ – بازنده دیدار ۲۷، ساعت ۱۰:۳۰

بازنده دیدار ۲۶ – بازنده دیدار ۲۸، ساعت ۱۲:۳۰

یک‌شنبه ۹ ثور

بازی نهایی پلی‌آف، ساعت ۸:۳۰

دیدار رده‌بندی، ساعت ۱۱:۳۰

بازی نهایی، ساعت ۱۴:۳۰

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها