به دنبال جنگجویان مقاومت؛ عضو پولیس طالبان در پنجشیر ویدیویی از خود در هندوکش نشر کرد

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۲۹

به دنبال انتشار ویدیویی از «یک فرمانده جبهه مقاومت در کوه‌های هندوکش،» سخنگوی فرماندهی پولیس طالبان در ولایت پنجشیر هم با همراهانش به کوه‌های هندوکش رفت و تصویری از خود منتشر کرد.

او گفت که حضور آنان در کوه‌های هندوکش پیام امنیت دارد

سخنگوی فرماندهی پولیس طالبان در پنجشیر روز سه شنبه، ۲۹ جوزا با نشر یک فیلم کوتاه در صفحه اکس خود نوشت که با نیروهایش به کوه‌های هندوکش رفته است. در این تصویر معلوم می‌شود که او و چند جنگجوی طالبان سوار بر چند خودرو نظامی دره‌ها گشت می‌زنند.

عابد فاروقی نوشت:«امروز با سپاهیان سر سپرده محمدی به کوه‌های هندوکش رفتم که در کنار منظره زیبا، پیام امنیت با خود داشت.»

به نظر می‌رسد این مقام امنیتی طالبان در واکنش به ادعای یک فرمانده جبهه مقاومت ملی مبنی بر حضوردر کوه‌های هندوکش به این کوه‌ها رفته و این فیلم کوتاه را منتشر کرده است.

«حسیب قوای مرکز»، یکی از نیروهای جبهه مقاومت ملی با نشر یک فیلم کوتاه در صفحه اکس خود مدعی شد که در کوه‌های هندوکش حضور دارد و مقاومت‌شان علیه طالبان ادامه دارد.

در این فیلم کوتاه چند نیروی مسلح جبهه مقاومت، از جمله خالد امیری هم دیده می‌شد.

خالد امیری، منیب امیری و حسیب قوای مرکز از فرماندهان جبهه مقاومت ملی

اخیرا در روزهای عید هم عکس‌های شماری از فرماندهان جبهه مقاومت ملی به شمول منیب امیری، حسیب قوای مرکز و خالد امیری از جبهات شان منتشر شدند.

حسیب قوای مرکز روز یکشبنه، ۲۷ جوزا در حساب اکس خود نوشته است که در «قله‌های هندوکش» قرار دارد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
سپړنه

رادیو

پادکست‌ها