یک مرد افغان در تهران به اتهام قتل همسرش بازداشت شد

پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۳۱

رسانه‌های ایران گزارش دادند که پولیس این کشور یک مرد افغان را به اتهام قتل همسرش در تهران بازداشت کرده است.

در گزارش رسانه‌های ایرانی آمده این مرد افغان پس از استفاده مواد مخدر، همسرش را با ضربات چاقو پیش چشم فرزندانش به قتل رسانده است.

به گزارش روز پنجشنبه (۳۱ جوزا) خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این زن افغان در جریان درگیری در خانه خواهر خود به دست شوهرش به قتل رسیده است.

پولیس ایران می‌گوید مرد بعد از قتل همسر خود از ساحه فرار کرد. علی ولی‌پور، رئیس پولیس آگاهی تهران گفت این مرد ساعاتی پس از وقوع رویداد شناسایی و در یکی از جاده‌های جنوب تهران دستگیر شده است.

مقام‌های جمهوری اسلامی می‌گویند مرد متهم در جریان بازجویی به جرم خود اعتراف کرده و گفته به دلیل استفاده مواد مخدر به همسرش مشکوک شده و پس از درگیری او را به قتل رسانده است.

یافته‌های پولیس ایران نشان می‌دهد که «همسرش به دلیل اینکه این مرد از مواد مخدر استفاده کرد، ناراحت شد و خانه را با فرزندانش ترک کرد. او برای اینکه همسرش را به خانه برگرداند به منزل خواهر همسرش رفت و پس از مشاجره همسرش را به قتل رساند.»

رئیس پولیس آگاهی تهران گفت جسد زن کشته شده برای معاینات به پزشکی قانونی انتقال یافته و پرونده مرد متهم نیز تحت بررسی قرار گرفته است.

پیش از این رسانه‌های آلمان روز چهارشنبه از پیدا شدن جسد یک دختر ۱۵ ساله افغان در این کشور خبر داد.

پولیس همچنین پدر و مادر این دختر را به ظن قتل این دختر دستگیر کرده است. آن‌ها مظنون اند که به دلیل مخالفت با سبک زندگی دخترشان او را به قتل رسانده‌اند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

بحث روز
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها