عصبانیت هوادار اورتون: نمی‌خواهم کریستیانو رونالدو را ببینم

۱۴۰۱/۱/۲۳

هوادار ۱۴ ساله تیم فوتبال اورتون که تیلفون همراهش توسط رونالدو، ستاره منچستریونایتد شکست، از رفتار این بازیکن خشنود نیست.

رونالد پس از آن به دلیل این رفتارش از جیک که دچار اوتیسم است، عذرخواهی کرد و ازش دعوت کرد به صورت اختصاصی به اولدترافورد بیایید، اما او این دعوت را رد کرد.

سارا هاردینگ، مادر این پسر ۱۴ ساله به لیورپول‌اکو گفت: «یونایتد به بدترین شکل این موضوع را مدیریت کرد و فقط باعث شد همه چیز بدتر شود. اگر کسی ما را در خیابان اذیت کند و سپس ما را به شام دعوت کند، ما دعوتش را نمی‌پذیریم. صرفا چون او کریستیانو رونالدو است دلیل نمی‌شود که این کار را انجام دهیم. انگار ما چیزی به او بدهکار هستیم اما متاسفم، اینطور نیست».

او درباره این دعوت به اولدترافورد گفت:«ما پیشنهاد رفتن به بازی یونایتد را رد کردیم چون جیک دوست ندارد به آنجا برود و نمی‌خواهد رونالدو را ببیند. او علاقه‌ای به تماشای بازی یونایتد یا دیدن رونالدو ندارد. تنها چیزی که می‌توانم در حال حاضر بگویم این است که همه چیز در دست پلیس است».

پولیس مرسی‌ساید تایید کرده که در حال انجام تحقیقاتی درباره پسری است که گفته می‌شود از سوی یکی از بازیکنان یونایتد مورد آزار قرار گرفته است.

جهان‌نما
خبرها
خبرها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید