حامیان حزب تحریک انصاف هشدار دادند که اگر عمران خان بازداشت شود "پایتخت را تسخیر می‌کنیم"

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۱

همزمان با نشر خبرهایی در مورد احتمال بازداشت عمران خان، حامیان نخست وزیر پیشین پاکستان در بیرون خانه او جمع شده و به دولت هشدار دادند که در صورت دستگیری او "پایتخت را تسخیر خواهند کرد."

پولیس پاکستان، عمران خان را به تهدید مقامات دولتی و نقض قانون ضد تروریسم متهم کرده است.

از زمان برکناری عمران خان از سمت نخست وزیری پاکستان در ماه اپریل، آقای خان به طور پیوسته انتقادات سرسختانه‌ای را علیه دولت و ارتش این کشور مطرح کرده است.

عمران خان روز شنبه در جریان یک سخنرانی مقامات پاکستان را به شکنجه دستیار نزدیک خود متهم کرد. او رئیس پولیس اسلام‌آباد و یک قاضی زن را به دلیل بازداشت و بدرفتاری با هم‌حزبی خود محکوم کرد.

خان در جریان سخنرانی خود هشدار داد که "شما نیز باید آماده باشید زیرا ما علیه شما اقدام خواهیم کرد."

بعد از این سخنرانی، پولیس پاکستان او را متهم به نقض قوانین ضد تروریسم در این کشور کرد. مقامات پولیس پاکستان گفتند آقای خان مقامات دولتی را تهدید کرده و مرتکب نقض قانون ضد تروریسم در این کشور شده است.

صدها تن از هواداران نخست وزیر سابق پس از انتشار اخبار آغاز تحقیقات پولیس درباره عمران خان، در بیرون خانه او در اسلام‌آباد تجمع کردند و هشدار دادند در صورت تلاش پولیس برای بازداشت وی، "زمام امور را به دست خواهند گرفت."

ماموران پولیسی که در محل حضور داشتند، گفتند که برای دستگیری رهبر سابق آنجا نیامده‌اند، بلکه برای حفظ نظم و قانون در آنجا حضور دارند.

خبرها
سفیران - فصل سوم
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید