تقسیم امتیازات با دو تعویض طلایی؛ بازی اسپانیا و آلمان با نتیجه ۱-۱ مساوی شد

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

در یکی از حساس‌ترین رقابت‌های جام جهانی، دوئل حساس آلمان و اسپانیا برنده‌ای نداشت.
در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲، تیم‌های فوتبال آلمان و اسپانیا از گروه E در ورزشگاه البیت به مصاف هم رفتند که این مسابقه پر بیننده، با تساوی ۱ بر ۱ پایان یافت.

این بازی که بخاطر شکست ناباورانه آلمان در اولین مسابقه در برابر جاپان و پیروزی پُر گل اسپانیا مقابل کاستاریکا حساسیت بالایی داشت، در نیمه اول و پس ازین که یک گل آلمان توسط ضربه سر رودیگر آفساید اعلام شد، بدون گل به پایان رسید.
با شروع نیمه دوم، اسپانیا که از ابتدا مالکیت توپ را در اختیار داشت، دست به تعویض زد و با آوردن آلوارو موراتا به هدفش رسید.
مهاجم مورد علاقه انریکه ۸ دقیقه پس از ورودش به بازی موفق شد روی پاس عالی جوردی آلبا قفل دوازه مانول نویر را بشکند و گل اول لاروخا را به ثمر برساند.
در ادامه، آلمان دست به تغییر سیستم و بازیکن در ترکیب تیمش زد تا اینکه سرانجام پس از چند فرصت خوب گلزنی که از دست رفت، توسط بازیکن تعویضی‌اش به گل تساوی دست پیدا کند.
گل تساوی بخش مانشافت در دقیقه ۸۳ روی پاس جمال موسیالا و شوت محکم نیکلاس فولکورگ به ثمر رسید تا فلیک هم به لطف تعویض طلایی اش که جانشین توماس مولر شده بود، به گل برسد تا آلمان در جام جهانی بماند.
به این ترتیب با توجه به دو مسابقه برگزار شده امروز در این گروه، اسپانیا با 4 امتیاز صدرنشینی‌اش را حفظ کرد. جاپان و کاستاریکا با ۳ امتیاز در رده‌های دوم و سوم ایستادند و آلمان نیز با یک امتیاز در قعر جدول ایستاده است.
در روز پایانی دور گروهی، اسپانیا به مصاف جاپان می‌رود و آلمان نیز با کاستاریکا جدال خواهد کرد تا تکلیف دو تیم صعود کننده نیز مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که هر ۴ تیم این گروه شانس صعود به دور بعدی را خواهند داشت.

خبرها
خبرها
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید