شاهزاده هری می‌گوید که برادرش شاهزاده ویلیام بر او داد زده است

جمعه ۱۴۰۱/۰۹/۲۵

در فیلم مستندی در مورد شاهزاده هری و همسرش مگان مرکل که به تازگی در شبکه نتفلکس نشر شده، شاهزاده هری ادعا کرده است که برادرش شاهزاده ویلیام در یک مجلس بر او داد زد.

فرزند پادشاه بریتانیا می‌گوید که فشار اخبار منفی رسانه‌ها علیه مگان باعث شد زنش حمل خود را سقط کند.

شاهزاده هری در این مستند گفت زمانی که برادرش بر او داد زد و پدرش، پادشاه کنونی انگلیس حرف‌هایی را به او نسبت داد که درست نبود، مادر بزرگش، ملکه الیزابت، آرام و بی‌سروصدا آنجا نشسته بود و فقط گوش می‌داد.

هری و مگان همسرش در ماه مارچ ۲۰۲۰ از وظایف سلطنتی کناره‌گیری کردند و گفتند که می‌خواهند زندگی جدیدی به دور از آزار و اذیت رسانه‌ای در ایالات متحده بگذرانند.

او یکی از دستیاران برادرش را متهم کرد که معلوماتی در مورد مگان به روزنامه دیلی میل می‌داد و نامه او را به پدرش افشا کرد.

در بخشی از این مستند هری می‌گوید که وقتی یک روزنامه گفت که هری و مگان به خاطر قلدری برادرش از وظایف سلطنتی کنار می‌روند، یک بیانیه مشترک از طرف هر دو برادر نوشته شد و بدون اینکه از او اجازه گرفته شود اسمش در آن افزوده شد تا قضیه را مخفی کنند.

منتقدان در بریتانیا می‌گویند که هری و مگان از موقعیت سلطنتی خود برای کسب درآمد استفاده می‌کنند اما مدام بر این خانواده حمله می‌کنند.

در عین حال، حامیان مگان باور دارند که او به خاطر رنگین‌پوست‌ بودن همواره با نگاه و پوشش منفی و نژادپرستانه رسانه‌های بریتانیایی مواجه بوده است.

خبرها
دیدگاه
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید