روزنامه اعتماد ایران: جسد کشف شده در ميدان آزادی تهران متعلق به 'زنی افغان' بود

چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۷

روزنامه اعتماد چاپ تهران به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد که جسد تکه‌تکه شده یک زن جوان که حدود دو هفته پیش در میدان آزادی، تهران کشف شد، «متعلق به زنی افغان بوده است».

پولیس تهران گفته که تحقیقات درباره او ادامه دارد و هویتش هنوز مشخص نشده است.

به گزارش شماره روز سه‌شنبه (۱۶ جوزا) این روزنامه، كارشناسان طب عدلی اعلام كرد‌ه‌اند كه هویت جسد کشف شده نشان می‌دهد که این زن حدود ۲۵ ساله بوده و موهای کوتاه «با مودل پسرانه» داشته است.

پولیس آگاهی تهران نیز گفته که قبل از کشف جسد این زن جوان در میدان آزادی تهران، هیچ تماسی در مورد مفقودی او دریافت نکرده است.

به گزارش روزنامه اعتماد، ظهر روز سوم جوزای سال جاری، کارگران شهرداری تهران هنگام کار در «میدان آزادی» یک دستکول ورزشی کشف کردند که در داخل آن تکه‌هایی از بدن انسان گذاشته شده بود. کارگران شهرداری فورا به پولیس تماس گرفتند و تیم جنایی پس از حضور در محل حادثه، تشخیص دادند که جسد تکه‌تکه شده یک زن است.

پولیس آگاهی تهران اما گفته که تحقیقات بیشتر در مورد پرونده جسد این زن ادامه دارد و هویت او هنوز نامشخص است.

سفارت افغانستان در تهران، که تحت کنترول طالبان است، تا اکنون در این مورد چیزی نگفته است.

کشف تکه‌هایی از بدن یک زن جوان در میدان آزادی، از شلوغ‌ترین و مهم‌ترین میدان تهران، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی ایران را در پی داشته است.

پیشتر در شهرهای آباده، مشهد و تبریز این کشور نیز مواردی از قتل‌های مرموز زنان گزارش شده بود. پولیس ایران اما اعلام کرده بود که قاتل یک زن را در شهر آباده بازداشت کرده است. به گزارش پولیس ایران، قاتل یک مرد ۶۷ ساله است که در اعتراف خود گفته با چاقو زن را به قتل رسانده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

گفت‌وگوی ویژه
خبرها
خبر ورزشی
خبرها

رادیو

پادکست‌ها