حاشیه‌های حضور رونالدو در ایران؛ از واکنش بن سلمان تا ملاقات ستاره پرتگالی با هنرمند معلول

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

حاشیه‌های حضور رونالدو در ایران ادامه دارد. محمد بن‌سلمان ولیعهد عربستان نسبت به استقبال هواداران ایرانی از رونالدو تیم النصر واکنش مثبت نشان داد. دیگر این که گفته شده باشگاه پرسپولیس پیراهن اصلی امضاء شده را به فاطمه حمامی، هنرمند معلول که با رونالدو ملاقات کرد، نداده است.

به گزارش رسانه‌های ایرانی، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه‌ای که با فاکس‌نیوز داشت، نسبت به استقبال هواداران فوتبال در ایران از کریستیانو رونالدو و تیم النصر، واکنش نشان داد و آن را یک اتفاق مثبت دانست.

مجری از ولیعهد عربستان پرسید: خیلی از کارشناسان در باره ارتباطات سیاسی با ایران صحبت می‌کنند و سپس ما صحنه‌ای را می‌بینیم که تیم فوتبال شما برای بازی به تهران می‌رود که خیلی مورد توجه قرار می‌گیرد. چه نظری دارید؟

بن سلمان نیز در پاسخ گفت: این حرکت خوبی است، یک بخشی از مسیری است که در پیش داریم. ما شاهد استقبال خوبی از سوی ایران برای یک تیم عربستانی بودیم. اعتقاد دارم که این حرکت بسیار مثبتی بود.

از سوی دیگر هدیه رونالدو به فاطمه حمامی، دختر نقاش و پرسپولیسی، جنجال‌ساز شده است.

دو روز پس از ملاقات این هنرمند با رونالدو، مشخص شده است که پیراهن اصلی النصر (زرد) با امضای رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به فاطمه حمامی داده نشده است.

البته باشگاه پرسپولیس گفته است که این پیراهن نزد باشگاه است و امروز به بستگان این هنرمند فوتبال دوست، تحویل داده می‌شود.

پس از نشر این خبر، تسنیم در این باره نوشت: «مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه‌ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم النصر به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌شود. زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت، این بازیکن و باشگاه النصر پیراهنی برای اهدا به همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می‌دهند.»

در ادامه توضیح پرسپولیس آمده: «بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی پیراهن دوم را همراه خود می‌برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می‌شوند که پیراهن زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می‌گیرند، این موضوع را اطلاع می‌دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این دختر هنرمند، در باشگاه حاضر شود تا پیراهن زرد رنگ را تحویل بگیرد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
بحث روز
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.