النصر ٤-٣ الاهلی؛ درخشش رونالدو در مهمترین مسابقه هفته هفتم لیگ حرفه‌ای عربستان

جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۳۱

امشب تیم‌های الاهلی و النصر در دیدار بزرگ هفته هفتم لیگ حرفه‌ای عربستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند. این مسابقه در ورزشگاه الاول پارک ریاض و به میزبانی النصر برگزار شد. این تیم در یک بازی پر هیجان، با درخشش رونالدو و تالیسکا که هر کدام دو گل به ثمر رساندند، در این دیدار پیروز شد.

دیدار بزرگ هفته را رونالدو و یارانش بردند. النصر نیمه اول این مسابقه را با گلهای کریستیانو رونالدو (٤) و اندرسون تالیسکا (١٧ و ٦+٤٥) در برابر تک گل الاهلی که در دقیقه ٣٠ توسط فرانک کسیه به ثمر رسید، سه بر یک پیروز شد.

در دقیقه ٥٠ نیمه دوم، ریاض محرز از روی نقطه پنالتی گل دوم الاهلی را وارد دروازه النصر کرد تا مسابقه سه بر دو شود؛ اما این پایان کار نبود. رونالدو دو دقیقه بعد نتیجه را چهار بر دو کرد تا امیدهای الاهلی کمرنگ شود.

الاهلی درادامه تلاش زیادی انجام داد و در دقیقه ٨٧ توسط فیراس البریکان گل سوم را وارد دروازه النصر کرد؛ اما تا پایان دیگر گلی به ثمر نرسید و النصر در این دیدار پیروز شد.

النصر با این پیروزی خانگی، پانزده امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر، جای الاهلی را در رده پنجم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان گرفت.

این تیم از آغاز فصل ٢٤-٢٢٠٣ با دو شکست، هر ٧ مسابقه بعدی خود در تمامی رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته‌ است. النصر به لطف درخشش کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، اندرسون تالیسکا، عبدالرحمن غریب و ستاره‌های دیگرش در ٧ بازی اخیر ٢٧ گل به ثمر رسانده است.

از این ٢٧ گل، ٩ گل سهم رونالدو بوده و سایر گل‌ها را دیگر بازیکنان این وارد دروازه حریفان کرده‌اند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.