ملی‌پوش فوتسال افغانستان به عنوان بازیکن آزاد به تیم الطائی عربستان پیوست

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

سید حسین موسوی، ملی‌پوش فوتسال افغانستان به عنوان بازیکن آزاد به تیم الطائی عربستان پیوست تا در نیم فصل دوم لیگ برتر عربستان برای این تیم به میدان برود. موسوی پیش از این در لیگ برتر ایران و در تیم ایرالکو اراک بازی می‌کرد. قرارداد این بازیکن با تیم الطائی دو ماهه است.

موسوی پیش از این در رده باشگاهی و در سال ٢٠٢٠ برای تیم الغبیری لبنان بازی کرد و در چهار بازی، شش گل به ثمر رساند. سال ٢٠٢٢ برای تیم رکن آذین مشهد ایران بازی کرد، سال ٢٠٢٣ در لیگ برتر فوتسال افغانستان عضو تیم صداقت بود و در این تیم درخشید. بعد از آن موسوی به تیم ایرالکو در لیگ برتر ایران پیوست و در ١٨ بازی، ٥ گل و سه پاس گل به نام خودش ثبت کرد.

موسوی شانزده بازی برای تیم ملی بزرگ‌سالان و سیزده بازی برای تیم زیر ٢٠ سال افغانستان انجام داده و مجموعا برای این دو تیم ٢٧ گل به ثمر رسانده و با تیم زیر بیست سال افغانستان به مقام نایب قهرمانی آسیا رسیده است.

در تیم الطائی عربستان یک بازیکن برازیلی که برای تیم ملی پاراگوئه بازی می‌کند نیز عضو هست و احتمال پیوستن یک ملی‌پوش دیگر افغانستان نیز به تیم الطائی وجود دارد که هنوز قطعی نشده است.

به غیر از موسوی، سه بازیکن دیگر افغانستان به نام‌های علی امیری، حسین حسن‌زاده و مجتبی محمدی نیز در لیگ عربستان حضور دارند. موسوی قرار است در بازی بعدی تیم الطائی مقابل تیم مصده به میدان برود و مسئولان عربستانی امید دارند که تیم الطائی با درخشش بازیکن تیم ملی فوتسال افغانستان، شرایط بهتری در لیگ عربستان تجربه کند.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
سپړنه
خبرها
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.