ستاره‌های تیک‌تاک بیشتر از مدیران مکدونالدز و استاربکس پول در می‌آورند

۱۴۰۱/۳/۱۰

اینفلونسرهای تیک‌تاک سال گذشته بیش از چند مدیر شرکت معروف امریکایی، مانند مکدونالدز و استاربکس درآمد داشتند.

به گزارش وال استریت ژورنال، عاید چارلی دامیلیو با ۱۳۳ میلیون فالوور در ۲۰۲۱، ۱۷.۳ میلیون دالر بود. در مقایسه، دستمزد رئیس شرکت مکدونالد در این سال ۱۰ میلیون دالر بود.

به نقل از وال استریت ژورنال، درآمد ستاره‌های تیک تاک با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی که ماهانه بیش از ۱ میلیارد استفاده کننده دارد، بیشتر شده است.

۷ اینفلونسر برتر این شبکه در سال ۲۰۲۱، ۵۵ میلیون دالر عاید داشتند که درآمد شان نسبت به سال ۲۰۲۰، ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

درآمد آنان از تبلیغات، فروش محصولات، حضور در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی است. حالا برخی از آنان مانند خواهران دامیلیو همانند خانواده کارداشیان، شوهای تلویزیونی خود را دارند.

چارلی دامیلیو با ۱۷ میلیون درآمد، بیشتر از مدیران شرکت‌های اکسان موبیل،(۱۵ میلیون دالر)، خطوط هوایی دلتا(۱۳ میلیون)، استاربکس(۱۴ میلیون) و مکدونالدز(۱۰ میلیون) پول در آورده است.

مایی کارووسکی، رئیس یک شرکت بازاریابی برای اینفلونسرهای شبکه‌های اجتماعی، به وال استریت ژورنال گفت: «این ستاره‌ها به غول‌های تجاری بدل می‌شوند.» او افزود که بسیاری از اینفلونسرهای تیک‌تاک حالا صاحب شرکت‌های تجاری شده و محصولاتی با نام خود را به بازار عرضه می‌کنند.

در واقع، تیک تاک نقطه آغاز شهرت شان بود و به مرور زمان وارد حوزه‌های جدید تجاری شده اند.

خبر ورزشی
گفت‌وگوی ویژه
کلکین

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید