تیم ملی کریکت افغانستان فردا در مسابقه تست مقابل ایرلند به میدان می‌رود

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

تیم ملی کریکت افغانستان فردا در مسابقه تست مقابل ایرلند به میدان می‌رود. این مسابقه ساعت ١٠:٣٠ پیش از ظهر به وقت کابل، در شهر ابوظبی برگزار خواهد شد. افغانستان چندی پیش در آخرین مسابقه تست مقابل سریلانکا شکست خورد. ایرلند نیز از تابستان ٢٠٢٣ در فارمت تست بازی نکرده است.

افغانستان در آخرین مسابقه تست با تفاوت ده ویکت مقابل سریلانکا مغلوب شد و ایرلند نیز تا حالا در این فارمت برنده نشده است. تیم‌های افغانستان و ایرلند در تور کریکت ابوظبی، در یک مسابقه پنج روزه تست، سه بازی یک روزه و سه بازی بیست آوره مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

در حالی که راشد خان هنوز به تیم باز نگشته، رحمن الله گربز و خلیل گربز در تیم هستند. در تیم ایرلند نیز متیو فاستر جزو بازیکنان مطرح این تیم به حساب می‌آید.

رحمان الله گربز، ویکت کیپر افغانستان با وجودی که یکی از توپ‌زنان خوب در بازی با توپ سفید است؛ اما او هنوز با توپ سرخ و در مسابقات تست بازی نکرده است. حضور گربز در بازی فردا می‌تواند استراتژی تیم افغانستان را تغییر دهد.

گربز در دوازده بازی بین‌المللی در فارمت‌های به غیر از تست به صورت متوسط در هر بازی پنجاه امتیاز گرفته است و باید دید که در مسابقات تست گربز می‌تواند به درخشش خود ادامه دهد یا خیر؟

این مسابقه ابتدا قرار بود در ورزشگاه شیخ زائد ابوظبی برگزار شود؛ اما اکنون در یک زمین دیگر در نزدیکی ورزشگاه زائد برگزار می‌شود؛ ورزشگاه شیخ زائد میزبان مسابقات دیگر ورزشی است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

خانه‌اى براى صداى شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.