با پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲، تیم‌های هالند، ارجنتاین، انگلیس، فرانسه، کرواسیا، برازیل، مراکش و پرتگال به مرحله یک چهارم پایانی مسابقات راه یافتند. مرحله یک چهارم پس از وقفه دو روزه، از روز جمعه با مسابقه تیم‌های کرواسیا - برازیل و انگلیس و فرانسه آغاز خواهد شد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۶

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۴

تیم فوتبال برازیل با شکست کوریای جنوبی در دیداری راحت، راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ شد. در ادامه مرحله یک هشتم نهایی، تیم‌های فوتبال برازیل و کوریای جنوبی در ورزشگاه ۹۷۴ شهر دوحه به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه پر گل ۴ بر ۱ به سود شاگردان تیته به پایان رسید.

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۴

رحیم استرلینگ، عضو تیم ملی فوتبال انگلستان به‌دلیل سرقت از خانه اش در غرب لندن، مجبور شد جام جهانی قطر را ترک کند. سارقان مسلح شنبه‌شب به خانه او داخل شدند، جواهرات و ساعت‌های قیمتی را با خود بردند. پولیس گفته است که خانواده استرلینگ در خانه نبوده و به کسی به آسیب نرسیده است.

شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۲

در‌ اولین بازی مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲، تیم‌های هالند و امریکا در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۱ نماینده اروپا و صعود این تیم به مرحله بعدی مسابقات به پایان رسید.

جمعه ۱۴۰۱/۰۹/۱۱

به گزارش وبگاه خبری ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران پاداش اجازه خرید و ورود موتر از خارج را دریافت کردند. این وعده از سوی معاون رئیس‌جمهور و وزیر ورزش ایران پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی داده شده بود تا در مقابل تیم امریکا بازیکنان روحیه بگیرند.

جمعه ۱۴۰۱/۰۹/۱۱

پیروزی جاپان بر اسپانیا نه اتفاقی بود و نه تصادفی. وقتی تیمی در شروع نیمه دوم در فاصله شش دقیقه دو گل می‌زند و یکی از گل‌ها را هم بازیکن تعویضی می‌زند، این دیگر نامش شانس و شگفتی نیست، بلکه برنامه‌ریزی و انسجام تیمی است که فقط با یک ترکیب خوب و یک مربی کار بلد امکان‌پذیر است.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۹

برای نخستین بار قرار است یک زن داوری یک مسابقه فوتبال مردان در جام جهانی را به عهده بگیرد. داوری مسابقه روز پنجشنبه میان کاستاریکا و آلمان به عهده استفانی فراپارت خواهد بود. دو کمک‌داور مرد از کشورهای برازیل و مکسیکو او را در این مسابقه کمک خواهند کرد.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۸

جو بایدن پس از پیروزی ۱ بر صفر تیم فوتبال امریکا بر ایران گفت که قبل از بازی به صورت تیلفونی با اعضای تیم فوتبال کشورش صحبت کرده بود. او خطاب به جمعیت شادمان گفت: «این یک بازی بزرگ است، وقتی با مربی و بازیکنان صحبت کردم گفتم شما می‌توانید این کار را انجام دهید.»

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

برازیل با شکست سوئیس دومین تیم صعود کننده به دور حذفی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ شد. در ادامه دور دوم مرحله گروهی، تیم‌های فوتبال برازیل و سوئیس از گروه G در ورزشگاه ۹۷۴ شهر دوحه به جدال هم رفتند که این دیدار با برتری نماینده پرستاره و مدعی امریکای جنوبی به کار خود پایان داد.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

تیم فوتبال مراکش با نمایشی چشمگیر موفق به شکست حریف نامدارش بلجیم شد. در ادامه دور دوم مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی، مراکش و بلجیم از گروه F به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده آفریقا با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیم پرستاره و مدعی بلجیم گذشت تا مسیر صعود به دور حذفی را هموار کند.

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

کاستاریکا پس از شکست سنگین ۷ بر صفر در بازی اول مقابل اسپانیا، روز یکشنبه پیروزی شیرینی را در برابر جاپان رقم زد. در این مسابقه دو تیم در نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند اما در نیمه دوم کاستاریکا دروازه جاپان را باز کرد و پیروز این بازی شد.

بایگانی

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو