۱۴۰۰/۱۰/۲۴

طنزی از موسا ظفر در یکی از تلویزیون‌های افغانستان، طالبی جدیداً از رازی پرده برداشته که تا حال غربی‌ها تلاش کرده بودند از چشم مسلمانان پنهان بماند. این طالب می‌گوید، "در غرب چیزی کم شصت فیصد زنان، از چهل به بالا، با حیوانات ازدواج می‌کنند." [...]

۱۴۰۰/۱۰/۷

کاوشگران چینی که به تازگی فسیل دست‌نخورده یک جنین دایناسور را کشف کرده‌اند خبر می‌دهند که دیروز فسیل ۵۵ میلیون ساله یک افغان را نیز در منطقه عینک لوگر کشف کرده‌اند. پس از کشف این فسیل، احتمال اینکه انسان‌ها در عصر دایناسور زیسته باشند قوی شده و دانشمندان را امیدوار کرده است.

۱۴۰۰/۱۰/۳

طنزی از موسا ظفر در شب یلدای امسال محفل مشاعره میان سیاستمداران افغانستان، که عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان نیز به عنوان میزبان در آن شرکت کرده بودند برگزار شد. در پایان این محفل مسابقه شعر فی‌البداهه راه افتاد و هر سیاستمدار مکلف شد شعری بگوید و از حاضرین این محفل پاسخی بشنود.

۱۴۰۰/۹/۱۹

طنزی از موسا ظفر سلام و درود بی‌پایان بر شما مردم غیور و شریف افغانستان. از وقتی که نامه دوست عزیزم موسا ظفر را که به نمایندگی از شما نوشته بود دریافت کردم اشک گرم شادی یکسره از چشمم جاریست. چقدر خوشبختم که هنوز در دل شما مردم شریف جا دارم.

۱۴۰۰/۹/۱۷

آقای شیطان، چند روز قبل به خدا نامه‌ نوشتم. هواداران خداوند خودشان را پاره کردند که نوشتن نامه به خدا کفر است. گفتند خداوند بزودی به من جزا خواهد داد. البته این هواداران چون "هوای"شان خیلی زیاد است احتمالاً فکر کردند خداوند ممکن است در جزا کوتاهی کند لذا خودشان دست به کار شدند.

بایگانی