۱۴۰۰/۷/۲۱

طنزی از موسی ظفر ما: سلام جناب خام. وزیر: خام؟ من؟ خام کیست؟ ما: اسم شما خام نیست؟ خیرالله منیر یعنی خ الف میم. وزیر: اسم من نورالله منیر است. بهتر است اسم مکمل ما را بگویید. ما در صفوف مجاهدین کسی به اسم شمس‌الله شهابی هم داریم. آنوقت شما اسم ایشان را...

۱۴۰۰/۷/۱۸

طنزی از موسی ظفر: پس از آنکه طالبان صدها خانواده هزاره را از ولایت دایکندی و بلخ بی‌جا کرد و مورد انتقاد جامعه توییتری قرار گرفت، این گروه اعلام کرد که برای اسکان دایمی هزاره‌ها به "جهنم" ترتیبات لازم را گرفته است.

۱۴۰۰/۷/۱۵

طنز سیاسی طالبان که هنوز به دختران اجازه نداده به مکتب بروند، قوانین تازه‌ای را برای برگزاری مراسم عروسی وضع کرده‌اند. رئیس تدارکات وزارت دفاع طالبان نوع مراسم عروسی را که قبلا برگزار می‌شد کفرآمیز خوانده و گفته است که هیچ انتظاری از دامادان بیست سال گذشته ندارد.

۱۴۰۰/۷/۸

طالبان در حکم تازه‌ای به نانوایی‌ها و کلوچه فروشی‌های شهر دستور داده تا دکان‌هایشان را ببندند زیرا گرسنگان شهر از دیدن نان، کلوچه و شیرینی تحریک می‌شوند. این گروه همچنان از کباب فروشی‌ها خواسته است که از این پس کباب‌های بدون بو بپزند تا باعث ترشح تیزاب معده فقرا نگردد.

۱۴۰۰/۷/۴

طنزی از موسی ظفر در یکی از بازاراهای تنگ و ترش پاکستان دکانی داشتیم. بیرون دکان ما رکشا و موترسیکل و پیاده و موتر سوزوکی آنقدر بهم‌مالیده از همدیگر می‌گذشتند که ترس این می‌رفت اگر احتیاط نکنند یک طرف حامله شود. بوی عطر و جلیبی و پکوره و جوی فاضلاب در تمام بازار پهن بود.

۱۴۰۰/۶/۲۳

عساکر طالبان دیروز وارد خانه سرور دانش در تایمنی شدند و در جریان تلاشی توانستند به ارزش سه میلیارد بت کوین را بدست آوردند. ذبیح‌الله مجاهد گفته است که این پول خارجی دیجیتال از بین کتاب‌های سرور دانش که در الماری او ماهرانه پنهان شده بود به دست مجاهدین افتاده است.

۱۴۰۰/۶/۲۰

جناب مغز متفکر، پیام شما را به زبان شیرین انگلیسی دریافت کردیم. در آن پیام گفته بودید که از ما مردم افغانستان معذرت می‌خواهید زیرا در شرایط بدی ما را رها کردید. خواهش می‌کنیم. این ما هستیم که باید از شما معذرت بخواهیم، نه شما.

۱۴۰۰/۶/۱۸

مولوی تراب‌الدین حقانی، رئیس اداره امرباالتخریب طالبان امروز به رسانه‌ها اعلام کرد که جراحان طالبان اولین عملیات قلب را در کابل انجام دادند. آقای حقانی افزود که جراحان طالبان توانستند با تکنولوژی سنبه و چکش قلب کابل را که به علت فرار اشرف غنی شکسته بود از جا بر کند.

۱۴۰۰/۶/۱۳

دروغ‌های جوانی یادتان است؟ وقتی با دوستان‌مان سیگار می‌کشیدیم و به خانه می‌آمدیم، مادر می‌پرسید که چرا بوی سیگار می‌دهیم. بدون اینکه فکر کنیم می‌گفتیم، آها! یک بی‌وجدان در موتر سیگار می‌کشید و پف می‌کرد، بویش به جان من هم چسبید.

بایگانی

پربیننده‌ترین‌ها